Про нас

«ТОВ СТЕП ПРОДАКШН» є виробником аудіовізуальної продукції (ігрових та неігрових фільмів, телевізійних програм, тощо).

Державне Агентство України з питань кіно, включило компанію «ТОВ СТЕП ПРОДАКШН» до «Державного реєстру виробників розповсюджувачів та демонстраторів фільмів».

Місією нашої організації є створення якісного аудіовізуального контенту, який базується на об’єктивних джерелах, що є одним з елементів безпекового простору українського суспільства. Відповідно, одним із ключових завдань, було визначено протидію російській інформаційній агресії.

Наша стратегія полягає у створенні якісного аудіовізуального контенту, а саме: документальних фільмів, телевізійних програм, просвітницького та ігрового кіно.

Першочергово, ми обрали сегмент історичного та патріотичного аудіовізуального контенту, оскільки, в результаті аналізу, дійшли висновку, що російська інформаційна кампанія проти України, побудована, насамперед на сфальсифікованій історії, маніпуляціях фактами та на «фейкових» новинах.

Нашою короткостроковою метою є:

  1. Створення документальних фільмів та телепродукції, що висвітлюють невідомі сторінки нашої історії або розповідають про правдиві події нашого життєпису.
  2. Створення аудіовізуальних продуктів, які розкривають методи і тактику Російської федерації та використовуються проти України та інших демократичних країн.

Наша довгострокова мета: створення якісного конкурентоспроможного національного ігрового  аудіовізуального та просвітницького продукту і популяризації українського аудіовізуального сегменту за кордоном.

Підчас підготовки до виготовлення аудіовізуального контенту, компанією проводиться велика аналітично- дослідницька робота з історичними джерелами, архівами, науковими працями. Індивідуальні зустрічі та інтерв’ю з експертами, очевидцями подій додають конкретики  та роблять матеріал живим, правдивим та захоплюючим.

Результати досліджень вийшли за межі підґрунтя для фільмів та телепроєктів і перетворилися на самостійні інформаційні проєкти.

Найближчим часом заплановано розміщення цих матеріалів у мережі та опублікованих у форматі книг для публічного загалу.

STEP PRODUCTION